Otel Temizliği

Full-time ( tam zamanlı Bordrolu ) ve partt-time ( yarım zamanlı belli saat aralıklarında ) blok ve ortak kullanım alanları genel ve detaylı rutin temizlik hizmetleri, bodrum, kazan dairesi, depo, koridor ve merdiven boşluk temizlik hizmetleri,

buyukcekmece-tatil-koyu-temizligi

ortak kullanım alanları ( kamelya, cafe, restoran bisiklet ve yürüyüş yolu, çocuk park ve bahçeleri, oto park vb.) temizlik hizmetleri, kemirgen ve sürüngen haşere ilaçlama hizmetleri, market servis hizmetleri, açık ve kapalı alan bitki bakım hizmetleri ( bahcevan ) Göktem TEMİZLİK HİZMETLERİ bünyesinde mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

Site Lojman Temizliği

Metropol yaşamın en önemli parçası olan toplu ikamet alanları ( Site, Blok, Plaza, Lojman, Apartman, vb. ) özellikle ortak kullanım alanları yeterince hijyenik tutulamaz ve düzenli temizlenmez ise başta solunum ve temas yolu ile olmak

buyukcekmece-site-lojman-temizligi

üzere bir çok bulaşıcı hastalığa adeta davetiye çıkarırlar. Göktem TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak bu tür toplu ikamet alanlarında Full-time, ( bordrolu sürekli temizlik hizmetleri personeli ) Partt-time ( günün belli saatleri, haftanın belli günleri ) ve detaylı Genel temizlik hizmetleri ( haftada, on beş günde veya ayda bir seferlik ) olmak üzere hizmet talep edilen alanın gereksinimleri doğrultusunda projelendirilerek temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Hastane Temizliği

Hastane ve sağlık kuruluşlarının temizliği temizlik hizmetlerinde önem arz eden alanların başında gelir. İnsan sağlığını çok yakından ilgilendirdiği için, hastane temizliği, sağlık ocağı temizliği, dispanser temizliği, ameliyathane temizliği, sağlık kompleksi veya hastane geneli  tüm alanların temizliği özen gösterilmesi ve dikkat edilmesi gereken hizmettir. Hastane ve sağlık kuruluşların temizlik hizmetleri, konusunda ehliyetli, uzman kişilerce  yerine getirilmeli veya

buyukcekmece-hastane-temizligi

kontrolünde yapılmalıdır. Sağlık kuruluşu ve  hastane temizliklerinde çalışacak personelin kişisel sağlığı ve meslek bilgisi yeterlilik bakımından incelenmeli ve değerlendirilmelidir. Yetersiz olarak görünen temizlik işlerinde çalıştırılacak personel, kesinlikle hastane veya sağlık kuruluşu temizlik hizmetlerinde çalıştırılmamalıdır. Hastane temizliği yapacak olan temizlik şirketleri, hastane veya sağlık kuruluşların temizliklerinde  çalıştıracağı temizlik personelini hastane ve sağlık kuruluşlarında temizliğin nasıl yapılacağı hususlarında eğitmelidir.

Firmamız eğitimli personeli ile ile sizlere en hijyenik hizmeti vermeye hazır.

Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir.Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamalarıda değişiklik gösterebilmektedir.

buyukcekmece-fabrika-temizligi

Fabrika temizliğinin Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır. Fabrika temizliği dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir.White Home Temizlik olarak hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla talibiz. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

Koltuk Yıkama

Şüphesiz olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir.

Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir.

Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda yıkatmalıyız.

buyukcekmece-koltuk-yikama

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Siz değerli müşterilerimizin koltuklarını nasıl yıkanacağını merak ediyorsunuz.White Home Temizlik olarak anlatalım.

1.adım:Koltuklarınızın vakumlanarak tozlardan arındırılır.

2.adım:Koltuklarınız köpükle kaplanır ve fırçalanır.

3.adım:3-5 dk. Köpüğün kirleri yüzeye çıkarması beklenir.

4.adım:Koltuklarınız vakumlanarak mikro-organizmalardan ve mite’lerden arındırılır.

Call Now ButtonHemen Randevu Al